Aktualności >> OFERTA PRACY W INKUBATORZE UW

OFERTA PRACY W INKUBATORZE UW

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego został powołany w celu wspierania postaw i zachowań przedsiębiorczych w społeczności akademickiej. Pomaga w rozwoju projektów biznesowych i społecznych, organizując warsztaty, szkolenia, spotkania z ekspertami, a także udostępniając nowoczesną przestrzeń do pracy.

Inkubator poszukuje nowej osoby do zespołu na stanowisko Junior Project Managera. Jeśli:
- lubisz i potrafisz zarządzać projektami,
- interesujesz się szeroko pojętą przedsiębiorczością i chcesz rozwijać społeczność uniwersytecką,
- tematyka start-upów oraz młodych biznesów nie jest Ci obca...
... to zachęcamy do aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia - CV i odpowiedź na pytanie rekrutacyjne należy wysyłać na adres przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl. Szczegóły na https://iuw.edu.pl/pl/blog/rekrutacja-na-stanowisko-junior-project-managera/.

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5/sessions) in Unknown on line 0