O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak, prof. ucz.                          

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

dr hab. Bohdan Skrzypczak

przewodniczący rady naukowej

dr Wojciech Wypler

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr hab. Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. ucz. Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

                                                                               

 

Pracownicy

 

 

  

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020
1

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartek 11.00 - 12.00
2

dr Barbara Błońska

18a

55-307-03

bablonska@gmail.com 

środa 12.00 - 13.00
3

dr hab. Antoni Bojańczyk, prof. ucz.

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

poniedziałek 15.15 - 16.00
4

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

wtorek 13.45 - 15.15
5 dr Aneta Domżalska 36 55-307-24 a.domzalska2@uw.edu.pl środa 11.50 - 12.50
6 dr Łukasz Drozda 60 55-307-50

lukaszdrozda@uw.edu.pl

poniedziałek 14.30 - 15.30
7 dr Agnieszka Dudzińska 50 55-307-41 ag.dudzinska@uw.edu.pl poniedziałek 9.00 - 10.00
8

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

środa 9.00 - 10.00
9

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

poniedziałek 10.30 - 11.30
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

wtorek 15.15 - 16.15
11

dr Ewa Kiliszek

21

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

poniedziałek 12.45 - 13.45
12 dr Marta Kindler 49 55-307-40 marta.kindler@uw.edu.pl czwartek 13.30 - 14.30
13

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

poniedziałek 15.00 - 16.00
14

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a.kosylo@uw.edu.pl

poniedziałek 11.00 - 12.00
15

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
16

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

poniedziałek 12.30 - 13.30
17

dr hab. Danuta Lalak, prof. ucz.

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartek 12.00 - 13.00
18

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

poniedziałek 9.00 - 10.00
19 prof dr hab. Aleksander Manterys 59 55-307-49 a.manterys@uw.edu.pl wtorek 12.00 - 13.00
20 dr hab. Adriana Mica 38 55-307-30 adriana.mica@gmail.com poniedziałek 12.45 - 13.45
21

dr hab. Wojciech Misztal

54

55-307-54

w.misztal@uw.edu.pl

wtorek 12.00 - 13.30
22

dr Maria Niełaczna

18a

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałek 11.00 - 12.00
23

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

poniedziałek 9.15 - 10.15
24

dr hab. Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

a.ostaszewska@uw.edu.pl

wtorek 13.30 - 14.30
25 dr Paweł Ostaszewski 19a 55-307-12 pawel.ostaszewski@uw.edu.pl czwartek 12.45 - 13.45
26

dr hab. Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

środa 9.00 - 10.00
27

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@uw.edu.pl

wtorek 13.45 - 15.15
28

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

czwartek 11.45 - 12.45
29

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

środa 9.00 - 10.00
30

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

czwartek 11.00 - 12.00
31

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

poniedziałek 12.00 - 14.00
32

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl

środa 12.00 - 13.00

33

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

czwartek 12.45 - 13.45
34 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl 

środa 10.15 - 11.15

35

dr hab. Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

b.skrzypczak@uw.edu.pl

czwartek 14.00 - 15.00
36

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

wtorek 11.00 - 12.00
37

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

czwartek 15.00 - 16.00
38

dr Katarzyna Szumlewicz

51

55-307-43

kszumlewicz@gmail.com

czwartek 12.30 - 13.30
39

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

urlop 
40

dr hab. Jarosław Utrat-Milecki, prof. ucz.

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

czwartek 15.15 - 16.00

41

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

czwartek 11.00 - 12.00, wybrane piątki (11.10, 25.10, 15.11, 29.11, 13.12, 17.01): 08.45 - 09.45  

 

42

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

18a

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

poniedziałek 12.00 - 13.00
43

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

wtorek 12.00-13.00
44

dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorek 13.30 - 14.30
45 dr Ayur Zhanaev 56 55-307-46 a.zhanaev@uw.edu.pl wtorek 14.30 - 15.30

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1 dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska ebudakowska@uw.edu.pl

2

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl
3 dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska b.gruszczynska@uw.edu.pl
5 dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
6 prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski jerzykwasniewski@uw.edu.pl, dyżur w środy 12.00 - 13.00
7 dr hab. Piotr Kulas piotrkulas@gmail.com
8 prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska m.libiszowska@uw.edu.pl
9 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik zlasocik@uw.edu.pl
10 dr Ewa Michałowska e.michalowska@uw.edu.pl
11 prof. dr hab. Władysław Misiak wmisiak@o2.pl
12 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska kostrowska@wp.pl
13 dr hab. Michał Porowski  
14 dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner a.rejzner@uw.edu.pl
15 dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski tomasz_rudowski@interia.eu
16 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
17 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
18 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl
19 dr Łukasz Wieczorek lukasz.wieczorek@uw.edu.pl
20 Lilia Ziemczonok (koordynator USOS)
l.ziemczonok@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

Janusz Gorzałka

13

55-307-02

 

2

mgr Marta Konopińska

31

55-307-31

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

biblioteka

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4 mgr Monika Moczulska biblioteka 55-307-16 m.moczulska@uw.edu.pl

5

Hanna Pietrzak

portiernia

55-307-00

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30        

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

Katarzyna Jaskółowska

szatnia

55-307-05

 

9

dr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

10

Barbara Ziółkowska

portiernia

55-307-00

 

11

Emilia Żukowska-Stępniak

29

55-307-20

e.zukowska@uw.edu.pl