O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2017/18

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

poniedziałek 13.30 - 14.30
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartek 11.00 - 12.00
3

dr Barbara Błońska

18a

55-307-03

bablonska@gmail.com 

 
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

 
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

 
6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

 
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

 
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

 
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

wtorek 15.00 - 16.00 
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

 
11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

 
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

 
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a_kosylo@yahoo.com

 
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

 
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

poniedziałek 11.00 - 12.00
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com poniedziałek 11.45 - 12.45

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

środa 12.00 - 13.00
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartek 12.00 - 14.00
19

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

wtorek 12.30 - 13.30
20

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

 
21 dr hab. Adriana Mica 38 55-307-30 adriana.mica@gmail.com  
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

 
23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

 
24

dr Maria Niełaczna

18a

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałek 12.00 - 13.00 
25

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

 
26

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

 
27

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

 
28

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

środa 10.00 - 11.00
29

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

 
30

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

wtorek 15.15 - 16.15
31

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

do kwietnia: poniedziałek 15.30 - 16.30 
32

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

 
33

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

 
34

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

 
35

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

 
36

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

 
37

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl  
38

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

 
39 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl  środa 11.45 - 12.45
40

dr hab. Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

 
41

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

środa 13.45 - 15.00 
42

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

 
43

dr Katarzyna Szumlewicz

52

55-307-43

kszumlewicz@gmail.com

 
44

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

 
45

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

 
46

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

 
47

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

18a

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

 
48

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

poniedziałek 14.00 - 15.30
49

dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorek 15.30 - 16.30

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 prof. dr hab. Zbigniew Lasocik zlasocik@uw.edu.pl
5 prof. dr hab. Władysław Misiak wmisiak@o2.pl
6 dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska kostrowska@wp.pl
7 dr hab. Michał Porowski  
8 prof. dr hab. Andrzej Potocki potop@dominikanie.pl
9 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
10 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
11 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl
12 dr Łukasz Wieczorek lukasz.wieczorek@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

12

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

13

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl