O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Andrzej Potocki

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2016/17

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

 
2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

 
3

dr Barbara Błońska

15

55-307-03

b.blonska@brpo.gov.pl

 
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

 
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

 
6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

 
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

 
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

 
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

 
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

 
11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

środy 9.00 - 10.15
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

 
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a_kosylo@yahoo.com

 
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

 
15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

środy 11.45 - 12.45
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com poniedziałki 13.45 - 14.45

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

środy 12.30 - 13.30
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartki 11.00 - 12.30
19

prof. dr hab. Zbigniew Lasocik

18

55-307-11

zlasocik@uw.edu.pl

 
20

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

 
21

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

 
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

 
23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

środy 17.00 - 18.00
24

prof. dr hab. Władysław Misiak

54

55-307-45

wmisiak@o2.pl

 
25

dr Maria Niełaczna

15

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

 
26

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

 
27

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

 
28

dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska

21

55-307-15

kostrowska@wp.pl

 
29

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

 
30

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

wtorki 11.00 - 12.00
31

prof. dr hab. Andrzej Potocki

39

55-307-07

potop@dominikanie.pl

poniedziałki 12.45 - 13.45
32

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

 
33

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

środy 12.00 - 13.00
34

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

 
35

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

 
36

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

 
37

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

 
38

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

 
39

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

 
40

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl  
41

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

 
42 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl   
43

dr Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

 
44

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

środy 12.00 - 13.30
45

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

 
46

dr Katarzyna Szumlewicz

60

55-307-50

kszumlewicz@gmail.com

 
47

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

 
48

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

poniedziałki od 15.15 
49

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

 
50

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

15

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

wtorki 13.30 - 14.30
51

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

 
52

doc. dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorki 12.45 - 13.45

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 dr hab. prof. UW Michał Porowski  
5 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
6 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
7 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Łukasz Wieczorek

15

55-307-03

lukasz.wieczorek@uw.edu.pl

12

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

13

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

14

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl