O instytucie >> Pracownicy - dyżury, kontakty

Pracownicy - dyżury, kontakty

 

Władze Instytutu

  

dr hab. Danuta Lalak

dyrektor

dr Ewa Stachowska

zastępca dyrektora
ds. studenckich

 

 

 

Osoby pełniące inne funkcje

  

prof. dr hab. Andrzej Potocki

przewodniczący rady naukowej

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

pełnomocnik dyrektora ds. praktyk studenckich

dr Mikołaj Pawlak pełnomocnik dyrektora ds. badań naukowych

dr Paweł Szczepaniak

pełnomocnik dyrektora ds. ECTS

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

kierownik pracowni komputerowej

dr hab. prof. UW Adam Redzik

opiekun komisji stypendialnej

doc. dr Jadwiga Królikowska koordynator ds. mobilności

 

 

Pracownicy

 

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2016/17

1

dr Monika Abucewicz

50

55-307-41

mabucewicz@uw.edu.pl

28 sierpnia, godz. 8.00 - 10.00

18 września, godz. 8.00 - 10.00

2

doc. dr Elżbieta Bielecka

38

55-307-30

elabielecka@gmail.com

czwartki 14.00 - 15.00
3

dr Barbara Błońska

15

55-307-03

b.blonska@brpo.gov.pl

poniedziałki 13.30 - 15.00
4

dr hab. prof. UW Antoni Bojańczyk 

18 

55-307-10 

a.bojanczyk@uw.edu.pl

poniedziałki 15.00 - 16.00
5

dr hab. prof. UW Elżbieta Budakowska

59

55-307-49

ebudakowska@uw.edu.pl

wtorki 11.30 - 13.00

6

dr Łukasz Chojniak

15

55-307-03

l.chojniak@uw.edu.pl

wtorki 12.45 - 13.45
7

dr Bogusława Filipowicz

56

55-307-46

b.filipowicz@uw.edu.pl

środy 13.30 - 14.30
8

dr hab. Mirosław Górecki

52

55-307-43

mgorec@uw.edu.pl

poniedziałki 11.45 - 12.45
9

dr hab. prof. UW Beata Gruszczyńska

19a

55-307-12

b.gruszczynska@uw.edu.pl

poniedziałki 15.15 - 16.00
10

dr hab. Tomasz Kaźmierczak

58

55-307-50

kazmierczak@uw.edu.pl

wtorki 12.00 - 13.30

11

dr Ewa Kiliszek

20

55-307-15

e.kiliszek@uw.edu.pl

środy 9.00 - 10.15
12

dr Paweł Kobes

53

55-307-44

pawel.kobes@interia.pl

 
13

dr Andrij Kosylo

18

55-307-10

a_kosylo@yahoo.com

poniedziałki 12.00 - 13.30
14

doc. dr Jadwiga Królikowska

56

55-307-46

j.krolikowska@uw.edu.pl

Najbliższe dyżury:
25 czerwca, godz. 12.00 - 14.00
26 czerwca, godz. 9.00 - 11.00

poniedziałki 17.00 - 18.00 

15

dr Grzegorz Kudlak

21

55-307-15

grzegorz.kudlak@uw.edu.pl 

środy 11.45 - 12.45
16 dr Piotr Kulas 50 55-307-41 piotrkulas@gmail.com

28 czerwca, 10.00 - 11.00

następnie:

wtorki 11.00 - 12.00, po wcześniejszym umówieniu mailowo

17

prof. dr hab. Jerzy Kwaśniewski

39

55-307-07

jerzykwasniewski@uw.edu.pl 

po wcześniejszym umówieniu mailowo lub telefonicznie: 501-424-614
18

doc. dr hab. Danuta Lalak

29 

51

55-307-53

55-307-42

dlak@uw.edu.pl

czwartki 11.00 - 12.30
19

prof. dr hab. Zbigniew Lasocik

18

55-307-11

zlasocik@uw.edu.pl

czwartki 14.00 - 15.00
20

prof. dr hab. Maria Libiszowska-Żółtkowska

54

55-307-45

m.libiszowska@uw.edu.pl

wtorki 12.30 - 13.30
21

dr Marta Łuczyńska

60

55-307-50

luczynska@uw.edu.pl

wtorki 13.30 - 14.30
22

dr Sebastian Michalik

60

55-307-50

s.michalik@uw.edu.pl

wtorki 13.00 - 14.00

27 czerwca dyżur odwołany

23

dr Ewa Michałowska

21

55-307-15

e.michalowska@uw.edu.pl

wtorki 12.30 - 13.30, dyżur z 20.06 przeniesiony na środę 21.06 w godz. 11-12
24

prof. dr hab. Władysław Misiak

54

55-307-45

wmisiak@o2.pl

czwartki 11.00 - 12.00
25

dr Maria Niełaczna

15

55-307-03

maria.nielaczna@gmail.com

poniedziałki 10.30 - 12.00
26

dr Anna Olech

60

55-307-50

olech@uw.edu.pl

poniedziałki 13.30 - 14.30
27

dr Aneta Ostaszewska

51

55-307-42

an_ost@tlen.pl

środy 14.00 - 15.00
28

dr hab. prof. UW Krystyna Ostrowska

21

55-307-15

kostrowska@wp.pl

 
29

dr Łukasz Ostrowski

56

55-307-46

docent49@wp.pl

czwartki 13.30 - 14.30
30

dr Mikołaj Pawlak

50

55-307-41

mikolajpawlak@uw.edu.pl

wtorki 11.00 - 12.00
31

prof. dr hab. Andrzej Potocki

39

55-307-07

potop@dominikanie.pl

Urlop:  31 lipca – 8 września  oraz  21 – 30 września.
Dyżury w poniedziałki godz. 12.45 – 13.45 przez całe wakacje z wyjątkiem okresu urlopu.
32

dr hab. Tomasz Przesławski

53

55-307-44

tomasz.przeslawski@gmail.com

środy 16.45 - 17.45
33

dr Piotr Raźniewski

50

55-307-41

p.razniewski@uw.edu.pl

środy 12.00 - 13.00
34

dr hab. Adam Redzik

53

55-307-44

a.redzik@uw.edu.pl

poniedziałki 15.30 - 16.30
35

dr hab. prof. UW Andrzej Rejzner

62

55-307-51

a.rejzner@uw.edu.pl

wtorki 12.30 - 13.30
36

dr Sylwia Różycka-Jaroś

56

55-307-46

s.rozycka-jaros@uw.edu.pl

wtorki 14.30 - 15.30
37

dr hab. prof. UW Tomasz Rudowski

36

55-307-24

tomasz_rudowski@interia.eu

wtorki 12.00 - 13.30
38

dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek

51

55-307-42

k.maraszek@uw.edu.pl

czwartki 12.00 - 13.00
39

prof. dr hab. Andrzej Rzepliński

46

55-307-32

rzepa@uw.edu.pl

poniedziałki 12.00 - 13.45
40

dr Agnieszka Salamucha

36

55-307-24

a.salamucha@uw.edu.pl wtorki 10.15 - 12.00 (co 2 tygodnie od 07.03.)
41

dr Dariusz Schmidt

36

55-307-24

d.schmidt@uw.edu.pl

czwartki 13.00 - 13.45
42 dr Bartłomiej Skowroński 36 55-307-24 b.skowronski@uw.edu.pl  środy 10.00 - 11.00
43

dr Bohdan Skrzypczak

52

55-307-43

bohdans@cal.org.pl 

środy 13.00 - 14.00
44

dr Ewa Stachowska

29

55-307-53

ewa.stachowska@uw.edu.pl 

środy 12.00 - 13.30
45

dr Paweł Szczepaniak

36

55-307-24

paszczep@interia.pl

Dyżury w czasie sesji:
studia dzienne: 28.06. godz. 9.00 - 10.30
studia zaoczne: 24.06. godz. 9.00 - 10.00

poniedziałki 13.30 - 14.30

46

dr Katarzyna Szumlewicz

60

55-307-50

kszumlewicz@gmail.com

poniedziałki 14.30 - 15.30
47

dr Stanisław Tyszka

50

55-307-41

styszka@gmail.com

urlop
48

dr hab. prof. UW Jarosław Utrat-Milecki

63

55-307-52

j.utrat-milecki@uw.edu.pl

poniedziałki od 15.15 
49

dr Katarzyna Witkowska-Rozpara

15

55-307-03

kwitkowska-rozpara@uw.edu.pl 

czwartki 14.00 - 15.00
50

dr Dagmara Woźniakowska-Fajst

15

55-307-03

daga.wozniakowska@gmail.com

wtorki 13.30 - 14.30
51

dr Wojciech Wypler

20

55-307-15

w.wypler@uw.edu.pl

wtorki 14.30 - 15.30
52

doc. dr Joanna Zamecka

50

55-307-41

joanna.zamecka@uw.edu.pl

wtorki 12.45 - 13.45

27 czerwca dyżur odwołany z powodu udziału w konferencji,

4 lipca - dyżur,
11 lipca - dyżur (w razie konieczności, po uprzednim ustaleniu mailowym),
18 lipca - 6 wrześnie - urlop,
7 września - egzaminy w sesji poprawkowej

 

 

Inne kontakty

 

Lp.

Imię i nazwisko

E-mail

1

dr Teodor Bulenda t.bulenda@uw.edu.pl

2

dr hab. Anna Kossowska adkossowska@gmail.com

3

dr hab. Barbara Kowalska-Ehrlich  barbara.kowalska@uw.edu.pl
4 dr hab. prof. UW Michał Porowski  
5 dr Katarzyna Sawicka sawa@uw.edu.pl
6 dr hab. Janusz Surzykiewicz januszsurzykiewicz@googlemail.com
7 dr hab. S. Jerzy Szmagalski j.szmagalski@uw.edu.pl


 

Pracownicy nie będący nauczycielami akademickimi
 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Telefon

E-mail

1

mgr Małgorzata Cicirko

31

55-307-31

mcicirko@uw.edu.pl

2

mgr Marta Konopińska

23

55-307-16

mkonopinska@uw.edu.pl

3

mgr Lucyna Kwarcińska

23

55-307-16

l.kwarcinska@uw.edu.pl

4

Hanna Pietrzak

17

55-307-00

 

5

Zbigniew Piotrowski

13

55-307-02

 

6

Katarzyna Podgórska

30

55-307-22

k.podgorska@uw.edu.pl

7

mgr Joanna Rucin-Kremplewska

30

55-307-23

jerucink@uw.edu.pl

8

mgr Edyta Szałas

29

55-307-20

emszalas@uw.edu.pl

9

Irena Turek

12

55-307-05

 

10

mgr Maciej Tygielski

57

55-307-47

tygiel@poczta.fm

11

mgr Łukasz Wieczorek

15

55-307-03

lukasz.wieczorek@uw.edu.pl

12

mgr Witold Woliński

29

55-307-20

 

13

Barbara Ziółkowska

17

55-307-00

 

14

Emilia Żukowska-Stępniak

31

55-307-31

e.zukowska@uw.edu.pl