Studenci >> Koła naukowe >> Koło Naukowe Warszawskiej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej

Koło Naukowe Warszawskiej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej

Koło Naukowe Warszawskiej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej powstało z inicjatywy studentów w grudniu 2015 roku.
Koło swoją nazwą i działalnością nawiązuje do tradycji Warszawskiej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej oraz jej twórców: Czesława Czapówa i Stanisława Jedlewskiego, założycieli Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego.

KNWSPR na Facebooku [LINK]

Zaproszenie do Koła [LINK]

Nasze Koło Naukowe wraz z studentami UW oraz doc. dr Elżbietą Bielecką, realizuje projekt kulinarno-fotograficzny w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 "Kąt" w ramach programu UW: Inicjatywy dla otoczenia, w ścieżce organizacje pozarządowe i instytucje publiczne.
Projekt składa się z zajęć kulinarnych oraz warsztatów fotografii kulinarnej dla uczniów. Celem projektu jest wydanie przez uczestników, książki kucharskiej, wraz z ich przepisami i zdjęciami potraw.

Projekt na Facebooku [LINK]

O programie UW: Inicjatywy dla otoczenia http://ido.uw.edu.pl/