Wydarzenia

23.02.2011 r. Koło Dramy Stosowanej im. J. Sommersa wzięło udział w międzynarodowej konferencji "Wojna i pokój - społeczne konsekwencje kontaktu kulturowego", organizowanej przez Europejski Ośrodek Studiów Penologicznych oraz Zakład Prawnych i Społecznych Zadań Integralnokulturowych IPSiR UW.

Przedstawialiśmy spektakl pt. "Interwencja dramą a relacje międzykulturowe", który został oceniony bardzo wysoko ze względu na jakość formalną i merytoryczną. Efekt pracy studentów IPSiR w kooperacji z trenerami Drama Way przedstawiał dzień z życia uchodźca - emigranta z kraju ogarniętego wojną - w polskim miasteczku w perspektywie problemów pojawiających się przez połączenie kultur oraz stereotypów z tego wynikających.